Profesjonalne zastrzyki hialuronowe na zmarszczki

Często możemy usłyszeć stwierdzenie, że zdrowie ma się tylko  jedno, że zdrowie jest najważniejsze lub ze nie warto na zdrowiu oszczędzać. Gdy jesteśmy w pełni sił i nie musimy regularnie odwiedzać lekarza możemy je bagatelizować, jednak w sytuacji gdy planujemy wykonanie jakiegokolwiek zabiegu czy też zaczynamy częściej odwiedzać lekarzy zauważamy, że nasze zdrowie jest niezwykle cenne. Zasadę tę powinniśmy również silnie mieć na uwadze w momencie, gdy decydujemy się na wykonanie wypełnienia zmarszczek z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Dlaczego nie warto leczyć się samodzielnie?

Wykonanie zastrzyku z kwasem hialuronowym ma służyć poprawieniu naszej urody. Specjaliści, którzy wykonują takie zabiegi na zmarszczki w gabinetach bazują na odpowiednim przeszkoleniu oraz własnym doświadczeniu. Dodatkowo stosują bezpieczne preparaty odpowiednio dobrane dla każdej klientki. Ważna jest również objętość wstrzykniętej substancji, bo ma ona jedynie wygładzić skórę, a nie nadać twarzy karykaturalny wygląd.

Za zabieg w gabinecie zapłacimy nieco więcej niż gdybyśmy samodzielnie zakupiły kwas hialuronowy w sieci i zrobiły sobie zastrzyki. Warto jednak pamiętać, że ich nieumiejętne wykonanie może ponieść za sobą znacznie większe koszty i to nie jedynie materialne, gdyż może ucierpieć nasz wygląd oraz psychika na skutek niewłaściwej aplikacji.

Wykonanie zastrzyku może z pozoru wydawać się banalnie proste, jednak w osiągnięciu pięknego wyglądu liczy się precyzja.  Dlatego jeśli chcemy wyglądać młodo i zachwycać nie warto oszczędzać na swoim zdrowiu i wyglądzie i zainwestować w niego nieco więcej środków, jednak zyskując pewność.

Dlaczego lekarz wie lepiej?

Zastrzyki hialuronowe na zmarszczki powinny być bezwzględnie wykonywane jedynie w wyspecjalizowanych gabinetach lekarskich. Studia medyczne wiążą się z dokładnym poznaniem anatomii ludzkiego ciała, dodatkowo lekarze mają możliwości zyskiwania doświadczenia i pogłębiania swoich umiejętności. Kwas hialuronowy jest w prawdzie substancją fizjologiczną, jednak jego nadmiar lub nieprawidłowe rozłożenie w tkankach może spowodować, że nie będziemy wyglądać korzystnie, a w skrajnych przypadkach mogą pojawić się groźne dla zdrowia uszkodzenia.

Jeśli dokonujemy samodzielnie zakupu kwasu hialuronowego to oczywiście możemy go wykorzystać, jednak w celu przeprowadzania zabiegów zewnętrznych, jak np. maseczki, serum czy dodatek do kremu. Poprawimy wygląd swojej skóry, jednak nie będziemy ingerować w ciągłość naskórka nie posiadając odpowiedniej wiedzy i umiejętności i unikniemy wyrządzenia sobie samej krzywdy.

Wybierz odpowiedniego lekarza

Jeśli decydujemy się skorzystać z zabiegu z zastosowaniem kwasu hialuronowego warto poświęcić nieco czasu i znaleźć odpowiednią osobę, która przeprowadzi całą procedurę. Zwróćmy uwagę na posiadanie odpowiednich szkoleń i certyfikatów, wykształcenie. Dodatkowo warto poszukać opinii jakie wyrażone zostały przez wcześniejsze klientki danego gabinetu. W końcu chodzi o nasze zdrowie oraz wygląd- tak istotny dla każdej kobiety.

Pamiętajmy o tym, aby po zabiegu włączyć do swojej codziennej pielęgnacji preparaty nawilżające np. krem Richevon (aby efekty utrzymywały się dłużej).

7 komentarzy

  1. Jak mozna isc wgl na zabieg do kogos kto nie ma gabbinetu ani wyksztalcenia oswieccie mnie bo ja sie zawsze zastanawiam nad glupota takich ludzi -.–.-

  2. Mnie zabieg kwasem w ogóle nie bolał… Po dwóch dniach nawet już nie byłam czerwona i całkiem dobrze mi z tym jest 🙂 Na co dzień wklepuję Richevon dwa razy dziennie i mam w miarę gładką twarz 🙂

  3. ‚Za zabieg w gabinecie zapłacimy nieco więcej niż gdybyśmy samodzielnie zakupiły kwas hialuronowy w sieci i zrobiły sobie zastrzyki.’ – no i dobrze sama bym sie nigdy czegos takiego nie podjęła

  4. Odrzuca mnie to … a co, jeśli zastrzyk się nie powiedzie? Będę miała opuchniętą twarz? Przecież to ma wpływ na nasze zdrowie 🙁

  5. zmarszczki są straszne ja polecam rozsmarowywanie
    białka pod oczy, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *